ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ

По Києву та Київській області вивезенням твердо-побутових відходів займається підприємство ТОВ «Селтік», велика частка якого перебуває у власності компанії  «UMWELT Ukraine». «Селтік» обслуговує державні організації Деснянського, Дніпровського, Оболонського, Дарницького та Голосіївського районів м. Києва, м. Бровари, а також приватні комерційні та некомерційні організації по всій території м. Київ. До їх числа відносяться житлово-комунальні організації, управління освіти та охорони здоров’я, ринки, супермаркети, магазини, ресторани тощо.

 

Вивезення ТПВ

Для здійснення вивезення твердих побутових відходів компанія використовує сміттєвози марок MAN та MERCEDES-BENS, майже на 100% замінивши вітчизняний парк, на яких працюють водії з тривалим стажем роботи і кваліфіковані вантажники-оператори.

Компанія надає в користування контейнери для вивезення побутових відходів ємністю 1,1 м3, 120 л., 240 л.

Підприємство максимально йде назустріч своїм клієнтам, тому вивезення відходів здійснюється як за графіком, так і в міру накопичення сміття в контейнерах.

 

Організація роздільного збору

На сьогоднішній день одним із нагальних запитань є екологічна ситуація в місті, країні та світі. Кількість полігонів і несанкціонованих звалищ, що зростає, нескінченне та безладне використання природних ресурсів є відмінним приводом замислитися про майбутнє.

Одним із способів зробити цей світ чистішим, а також зберегти природні запаси, є організація роздільного збору відходів.

Для здійснення даної місії підприємство надає контейнери об’ємом 1,1 м3, куди повинні потрапляти компоненти, що підлягають подальшій переробці (пластикова упаковка і паперова упаковка, скло, метал тощо) Спеціальною технікою вміст контейнера доставляється на сучасну сортувальну лінію, де ресурсоцінні відходи розділяються за видами, після чого відправляються на вторинну переробку.

 

Вивезення будівельних, великогабаритних та промислових відходів

Компанія «UMWELT Ukraine» також надає ряд послуг з вивезення негабаритних та будівельних відходів.

Будівельні відходи – поняття досить широке і може містити в собі наступні види відходів:

  • виробничі відходи великої ваги та розміру;
  • уламки гіпсокартону, що утворилися після ремонту або знесення;
  • купи каміння, що утворилися після розбирання будівель:
  • дверні або віконні рами, які не підлягають відновленню;
  • різного роду металеві конструкції, які відслужили свій вік;
  • безліч інших відходів, які можуть виникнути в процесі будівництва нових споруд або знесення старих.

Зазвичай для вивезення даного роду сміття використовують самоскиди, бригаду вантажників або, в кращому випадку, екскаватор, що тягне за собою додаткові витрати часу та грошей.

 

Для збору відходів даного типу компанія пропонує спеціальні з`ємні контейнери об’ємом 16 і 25 м3, а їх вивезення – спеціальними автомобілями типу “Multilift”. Ці контейнери можуть встановлюватися і переустановлюватися в будь-якому зручному для Вас місці, збір сміття буде здійснюватися безпосередньо в контейнер. Потім наш автомобіль просто здійснить заміну контейнера – вивезе повний та поставить на його місце порожній. Відсутність необхідності у вантажно-розвантажувальних роботах дозволить Вам заощадити і час і кошти.

Вантажопідйомність наших автомобілів дає можливість вивозити до 16 тонн відходів за 1 раз.

 

Отже, переваги вивезення відходів за даною технологією:

  • контейнер з`ємний, і може надаватися на будь-який обумовлений період;
  • борти контейнера відкриваються, що забезпечує зручне завантаження;
  • вирішення проблеми із захаращення території та економія на вантаженні за рахунок того, що відходи складаються відразу в контейнер;
  • повний контейнер ми заберемо на першу Вашу вимогу, а за фактом вивезення надамо повний пакет документів (рахунок, акт виконаних робіт, податкову накладну).

 

Вивезення сезонних відходів

Під час сезонних робіт або внаслідок стихійних лих (ураган, повінь та ін.) протягом всього року виникають так звані сезонні відходи.

У весняний та літній періоди, коли активно проводиться прибирання прибудинкових територій, часто утворюються купи, що складаються зі спиляних гілок, скошеної трави, опалого листя – в осінній період це особливо додає клопоту. Самовільне спалювання листя заборонене законом, оскільки в процесі горіння в повітря потрапляють токсичні речовини. Єдиний спосіб усунення проблеми опалого листя – вивезення та утилізація в призначеному місці.

Вивезення сезонних відходів здійснюється контейнерами різної місткості в залежності від обсягів сміття, яке треба вивозити. Компанія безкоштовно встановлює контейнер на території Замовника або обслуговує його власний контейнер.